Dzisiaj jest Sobota, 18/05/2024. Życzymy miłego dnia!
Tutor   
.:: Twój koszyk
.:: Pomoc
.:: Kontakt
.:: Warunki zakupu i poltyka prywatności
.:: Polityka cookies
Tutor - Oficyna Wydawnicza
Nie dokonano jeszcze żadnych zakupów
Oficyna 
Wydawnicza 
Księgarnia 
Edukacyjna 
Podręczniki 
Szkolne 
Studium 
Oświatowe 
Ośrodek Badania 
Kompetencji Edukacyjnych 


Zamówienia można składać:

Realizacja zamówień

Zamówienia realizowane są w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu otrzymania od klienta

 • wpłaty na konto - w przypadku płatności przelewem (przedpłata).

Książki wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej lub paczkomatu InPost (w tym przypadku prosimy o przesłanie e-mailem numeru i adresu paczkomatu /można znaleŸć tutaj/, z którego chcą Państwo odebrać przesyłkę). Czas doręczenia przesyłki uzależniony jest od sprawności działania Poczty. Z reguły przesyłki ekonomiczne docierają w ciągu 3-4 dni roboczych, natomiast priorytetowe w ciągu 1-2 dni roboczych. W przypadku paczkomatów - przesyłka zwykle dociera w ciągu doby.

Koszty wysyłki

 1. W przypadku płatności przelewem na konto:
  • przesyłka ekonomiczna (poczta) - 12 zł,
  • przesyłka priorytetowa - 15 zł (poczta),
  • InPost - paczkomat - 15 zł.
     
 2. Jeżeli wartość zamówienia przekracza 200 zł, wówczas wysyłka odbywa się na koszt wydawnictwa.

Formy płatności

 • Przelew na konto - przedpłata - realizacja zamówienia następuje po zaksięgowaniu przelewu na naszym koncie lub po przesłaniu e-mailem przez klienta potwierdzenia z banku o dokonaniu przelewu.


 • Nr konta 56 1020 5011 0000 9102 0014 7942
  Studium Oświatowe TUTOR, PKO BP 1 Oddział w Toruniu


  Wszystkie zamówienia są potwierdzane e-mailem. Prosimy nie dokonywać przelewu dopóki nie otrzymają Państwo e-maila z informacją o wysokości kwoty do wpłaty.

Zamówienia ze szkół

Realizujemy zamówienia składane przez szkoły lub biblioteki szkolne, udzielamy wtedy 10% rabatu lub do każdych zamówionych 10 egzemplarzy dokładamy jeden gratisowy.
Warunki te nie obowiązują w przypadku książek przecenionych oraz ofert promocyjnych.

W przypadku, zamówień składanych przez szkoły istnieje możliwość zapłaty przelewem w terminie 7 dni od otrzymania przesyłki. Wówczas należy przesłać do nas e-mailem informację o zmianie formy płatności, imię i nazwisko osoby zamawiającej oraz oświadczenie, że dyrekcja szkoły akceptuje zamówienie i zobowiązuje się do uiszczenia zapłaty.

Rabaty

Nauczycielom przysługuje 10% rabat od cen podanych na stronie www.tutor.torun.pl.
Warunki te nie obowiązują w przypadku książek

 • przecenionych, przypisanych do kategorii "Wyprzedaż" lub "Antykwariat"
 • posiadających cenę promocyjną
 • sprzedawanych w pakietach
.

Informacje wymagane przez Ustawę z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta

 1. Nazwa firmy:
  Głowacki Zdzisław Studium Oświatowe TUTOR

 2. Organ, który zarejestrował działalność gospodarczą:
  Prezydent Miasta Torunia

 3. Numer w rejestrze:
  11462

 4. Adres przedsiębiorstwa:
  ul. Przy Skarpie 70A lok. 55, 87-100 Toruń, powiat Toruń, woj. KUJAWSKO-POMORSKIE

 5. Adres do reklamacji:
  ul. Warszawska 14 lok. 2, 87-100 Toruń, Polska, powiat Toruń, woj. KUJAWSKO-POMORSKIE

 6. Opis procedury reklamacji:
  1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem tutor@tutor.torun.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:
   • imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,
   • datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,
   • przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,
   • wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.

  2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.

  3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.

  4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

 7. Prawo odstąpienia konsumenta od umowy:
  W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub - w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej za pośrednictwem strony www.tutor.torun.pl, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: tutor@tutor.torun.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres ul. Warszawska 14/2, 87-100 Toruń.

 8. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy:
  (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)
  [DANE SPRZEDAJąCEGO]
  Oficyna Wydawnicza TUTOR
  ul. Warszawska 14/2
  87-100 Toruń

  Ja ........................................... niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy .................................................................................................................. , numer faktury/paragonu .................................... . Data zawarcia umowy to ..................... , data odbioru ..................... .
  Imię i nazwisko ....................................... .
  Adres .................................................................................. .
  Data ..................................
  ...........................................
  Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej)

 9. Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy:
  W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.

 10. Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad:
  Sprzedający oświadcza, że zobowiązuje się dostarczyć rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży.

 11. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur:
  Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Bydgoszczy Delegatura w Toruniu przy ul. Moniuszki 15/21. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.

 12. Możliwe sposoby kontaktu z firmą Głowacki Zdzisław Studium Oświatowe TUTOR: telefon 603-929-227, adres poczty elektronicznej: tutor@tutor.torun.pl, adres do korespondencji: ul. Warszawska 14/2, 87-100 Toruń, lub osobiście w biurze firmy. Biuro otwarte jest w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 17.00

 13. Koszty zakupu podane są wyżej w punkcie"Koszty wysyłki".
 14. Sposób i termin zapłaty za zakupy:
  Kupujący może dokonać płatności okonując przelewu bezpośrednio na konto bankowe firmy lub dokonując płatność przy odbiorze lub płacąc osobiście podczas odbioru osobistego.

 15. Wszystkie sprzedawane przedmioty objęte są 2 letnią gwarancją.

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH przez Studium Oświatowe TUTOR

Ochrona danych osobowych jest dla nas bardzo ważna. Aby zapewnić naszym klientom najwyższy poziom ochrony wdrożyliśmy szereg narzędzi mających służyć ochronie danych osobowych, w pełni zgodny z wysokimi wymaganiami stawianymi przez rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – czyli tzw. RODO. W ramach obowiązku informacyjnego:

 • Studium Oświatowe TUTOR, jako administrator i podmiot przetwarzający, występuje zarówno w roli administratora danych osobowych, jak i podmiotu przetwarzającego. Jeżeli przekazujesz swoje własne dane osobowe na rzecz Studium Oświatowego TUTOR, to występujemy wobec Ciebie w roli administratora. Jeżeli zaś przekazujesz nam dane osobowe innych osób, to działamy w roli podmiotu przetwarzającego.
 • Jakie dane osobowe przetwarzamy? Naszą zasadą jest zbieranie danych osobowych i następnie ich przetwarzanie tylko w zakresie niezbędnym do realizacji celów, dla jakich zostały zebrane (w szczególności wywiązania się z umowy) oraz wynikających z przepisów prawa.
 • W jakim celu przetwarzamy dane osobowe? Dane osobowe będą przez nas przetwarzane przede wszystkim na cele: zawarcia i wykonania umowy, wykonania ciążących na nas obowiązków prawnych, wykrywania nadużyć i zapobiegania im, ustalenia, obrony i dochodzenia roszczeń, marketingu bezpośredniego, tworzenia zestawień, analiz, statystyk, wsparcia obsługi. Jeżeli dane osobowe miałyby być przetwarzane w innych celach – będzie to ustalane w odpowiedni sposób w każdym takim przypadku.
 • Wszystkie pytania odnośnie kwestii ochrony Państwa danych osobowych prosimy kierować pod adres email tutor@tutor.torun.pl..:: Oficyna Wydawnicza  :: Studium Oświatowe  :: Księgarnia edukacyjna  ::.