Dzisiaj jest Sobota, 18/05/2024. Życzymy miłego dnia!
Tutor   
.:: Twój koszyk
.:: Pomoc
.:: Kontakt
.:: Warunki zakupu i poltyka prywatności
.:: Polityka cookies
Tutor - Oficyna Wydawnicza
Nie dokonano jeszcze żadnych zakupów
Oficyna 
Wydawnicza 
Księgarnia 
Edukacyjna 
Podręczniki 
Szkolne 
Studium 
Oświatowe 
Ośrodek Badania 
Kompetencji Edukacyjnych 

KURSY DLA SZÓSTOKLASISTÓW

Każdego roku przeprowadzany jest powszechny sprawdzian dla uczniów kończących szóstą klasę szkoły podstawowej. Jego celem jest sprawdzenie opanowania umiejętności niezbędnych do kontynuowania nauki w gimnazjum oraz przydatnych w życiu.

Wyniki tego sprawdzianu pozwalają na pełną diagnozę osiągnięć uczniów oraz stają się podstawą podjęcia decyzji dotyczącej ich dalszego kształcenia. Profesjonalne przygotowanie się do testu staje się wyzwaniem nie tylko dla uczniów, lecz również dla ich rodziców, albowiem uzyskanie dobrych oraz bardzo dobrych wyników powoduje, że uczeń może samodzielnie wybrać gimnazjum i zaplanować swoją przyszłość.

Studium Oświatowe TUTOR jest organizatorem kursu dla szóstoklasistów przygotowującego do sprawdzianu na koniec szkoły podstawowej.

Problematyka zajęć obejmie wykorzystanie wiedzy do zagadnień praktycznych w ramach przedmiotów: język polski, matematyka i przyroda. Czwartym przedmiotem będą techniki trenowania umysłu, w ramach którego wykonywane będą ćwiczenia rozwijające sprawność umysłową, doskonalenie pamięci oraz zdolność do szybkiego czytania.

Zajęcia zwykle odbywają się w soboty - 12 spotkań po 4 godziny lekcyjne, w tym dwa próbne sprawdziany.
Zapisy i informacje: Studium Oświatowe TUTOR
ul. Warszawska 14/2, tel. (56) 65-999-55, 603-929-227

.:: Oficyna Wydawnicza  :: Studium Oświatowe  :: Księgarnia edukacyjna  ::.