Dzisiaj jest Środa, 24/04/2019. Życzymy miłego dnia!
Tutor   
.:: Twój koszyk
.:: Pomoc
.:: Kontakt
.:: Warunki zakupu i poltyka prywatności
.:: Polityka cookies
Tutor - Oficyna Wydawnicza
Nie dokonano jeszcze żadnych zakupów
Oficyna 
Wydawnicza 
Księgarnia 
Edukacyjna 
Podręczniki 
Szkolne 
Studium 
Oświatowe 
Ośrodek Badania 
Kompetencji Edukacyjnych 

Wakacyjny Kurs Tutora z Chemii
Sierpień 2018

Studium Oświatowe i Oficyna Wydawnicza TUTOR zapraszają przez cały rok do udziału w ogólnopolskich próbnych maturach oraz kursach i zajęciach indywidualnych z chemii - dla uczestników konkursów chemicznych, dla maturzystów – kandydatów na studia medyczne i pokrewne.
Zajęcia prowadzi znany i doświadczony wykładowca dr inż. Zdzisław Głowacki - nauczyciel wielu obecnych studentów i absolwentów medycyny.

Zajęcia odbywają się w siedzibie "Tutor" w Toruniu przy ul. Warszawskiej 14/2.

Obecnie prowadzimy nabór na bardzo intensywny kurs maturalny z chemii w sierpniu. Kierowany jest on głównie do maturzystów i absolwentów poprawiających maturę (osób pracowitych, ambitnych i samodzielnych). Grupa liczy 6-7 osób. Materiały dydaktyczne, zbiory zadań są przekazywane w ramach opłaty kursowej.

Planujemy kurs w terminie:

  • 20 - 30 sierpnia. Niedziela 26 sierpnia jest dniem wolnym od zajęć.

Zajęcia odbywają się w godzinach od 10.00 do 13.00, przerwa obiadowa, potem od 14.00 do 17.00. Rozpoczynamy w dniu 20 sierpnia (poniedziałek) o godz. 14.00, a kończymy 30 sierpnia (czwartek) o godz. 13.00. Razem będzie to 54 godzin intensywnych zajęć.

Odpłatność: 990 zł płatna przelewem przed kursem, po przesłaniu deklaracji i potwierdzeniu przez nas udziału. Osoby spoza Torunia powinny we własnym zakresie zadbać o noclegi i wyżywienie. Sugerujemy, żeby zrobić to wcześniej, ponieważ w tym okresie w Toruniu odbywa się światowej rangi impreza – festiwal światła Bella Skyway.

PROGRAM KURSU

  • Dział I. Program obejmuje zagadnienia głównie obliczeniowe, omawiane holistycznie (kompleksowo) na przykładach zadań złożonych.
  • Dział II. Program obejmuje zakres chemii organicznej omawiany także kompleksowo z nazewnictwem, stereochemią i mechanizmami reakcji chemicznych.

Jeżeli czegoś nie wymieniono, to nie obawiajcie się, na pewno będzie na zajęciach. Po takim treningu lekcje chemii w klasie trzeciej będą bajecznie łatwe i zrozumiałe. Wynik maturalny bardzo wysoki. Musicie jednak te 10 dni spędzić bardzo pracowicie, angażując się na zajęciach.

Szczegółowe informacje i zapisy: tel. 603-929-227 w godz. od 10.00 do 21.00 / e-mail: tutor@tutor.torun.pl / Facebook: chemiaztutorem / www.tutor.torun.pl.

WSTĘPNA DEKLARACJA UCZESTNICTWA W KURSIE do pobrania

.:: Oficyna Wydawnicza  :: Studium Oświatowe  :: Księgarnia edukacyjna  ::.